Yeni
Tropical

Tropical Vitality Color Tablets 2kg

Ürün Kodu : TF589
BARKOD: 5900469207277
Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Dipte yaşayan omnivor ve etobur balıklar için, tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmış, tabet balık yemi.

  Yüksek protein içerikli, kendinden yapışır tabletler halinde, canlandırıcı ve renklendirici özelliğe sahiptir.
  * Tabletler küçük formda olduğundan yavru balıkların beslenmesinde de kullanılabilir.
  * İçeriğindeki kril ve karideslerden elde edilen doğal astaksantin balıkların renklerini koruru ve canlı olmasına yardımcı olur.

  * Yüksek protein oranı, yumurta sarısından elde edilen lesitin ve E vitamini üremeyi stimüle etmelerinin yanı sıra balıkların büyüme ve olgunlaşmalarını destekler.
  * İçeriğinde bulunan L-karnitin, balıkların yemde bulunan yağları sindirmelerine yardımcı olur.


  Ürünün İçeriği;
  Balık ve balık ürünleri, yumurta ve yumurta ürünleri, bitkisel protein özleri, yumuşakçalar ve kabuklular, et ve hayvansal ürünler (% 8 kril), mayalar, bitkisel yan ürünler, spirulina, alg, sıvı ve katı yağlar, mineraller.

  Ürünün Analizi;
  Ham protein % 41,0, ham yağ % 10,0, ham selüloz % 2,6, nem % 10,0, vitamin A 26,000 IU/kg, vitamin D3 1,550 IU/kg, vitamin E 80 mg/kg, vitamin C 210 mg/kg, beta karoten 75 mg/kg, L-karnitin 150 mg/kg, vitamin E1 26,0 mg/kg, vitamin E6 7,4 mg/kg, vitamin E5 5,5 mg/kg, vitamin E4 1,3 mg/kg, vitamin E2 0,16 mg/kg, vitamin E8 0,16 mg/kg, vitamin E7 0,04 mg/kg, lesitin, renklendiriciler.

  Beslenme Tavsiyesi;
  Akvaryumda yaşayan balık sayısına göre, günde birkaç kez akvaryum camının iç yüzeyine yapıştırılarak veya balıkların beslendiği bölgeye bırakılarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Uyarılar;
  Kuru ve serin yerde saklayınız.
   
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.