Rasyon Sultan&Paraket Papağan Yemi Omegalı 850gr

Ürün Kodu : RAS003
BARKOD: 8682353289435
Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • ​RASYON SULTAN&PARAKET PAPAĞAN YEMİ OMEGALI 850GR

  Üreme için geliştirilmiştir. Üreme aşaması için uygun bir amino asit profiline sahip yüksek seviyede enerji ve protein içerirler. Ayrıca Omega6 ve Omega3 dikkatle formüle edilerek yem içinde bulunmaktadır.

  Bu yemlerin vitaminlerindeki ve antioksidanlarındaki konsantrasyon, kafeste üretilen kuşlara öngörülen daha büyük gereksinimleri karşılamak için bakım yemlerinden çok daha yüksektir.

  Günlük tüketim, hayvan ağırlığının % 5 ila 8’i arasındadır. Orta büyüklükteki türler (örneğin gri papağan) yaklaşık 15 ila 25g tüketimi söz konusudur.

  RASYON sultan omega  papağan yemi üreme dönemindeki papağanların günlük ihtiyaçlarının % 100’ünü oluşturmak için formüle edilmiştir. Diğer yiyecekler (lifli gıdalar meyve ve sebzeler)  diyete eklenebilir (genellikle çeşitlilik sağlamak için ekleme yapılır), ancak RASYON sultan omega papağan yemi yemin toplamının % 70-80’in altına düşmemelidir. RASYON sultan omega papağan yemi ile beslenen papağanlara herhangi bir tür vitamin-mineral takviyesi ilavesi önerilmez. Her türlü vitamin mineral takviyesi yem içinde mevcuttur. Günlük yem ve suyu yenilemek yeterlidir.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.