Crystalpro

Crystalpro Aqua Clear 125 ml

Ürün Kodu : CRY001
BARKOD: 8681644071056
Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • ​Crystalpro Aqua Clear 125 ml

  Aqua clear – Su berraklaştırıcı:
  Tatlı su akvaryumları ve balık göletlerindeki bulanıklığı giderir. Suyu kristal berraklığına kavuşturur. Yosunlaşmayı ve suyun kötü kokmasını engeller. İçeriğindeki aktif inorganik moleküller bulanıklığa neden olan suda yüzen küçük organik maddeleri bağlar. Daha sonra bunlar tabana çöker yada filtre süngerinde toplanır. Böylece sudan uzaklaştırılır.

  Teknik Bilgi:
  Uzun vadede su sürekli bulanıyorsa aşağıdaki etkenleri kontrol ediniz.

  Filtre akvaryumun suyunun berrak kalması için en önemli ekipmandır. Fitre içindeki süngerler kirlenmiş olabilir. Bunları akvaryumdan alacağınız değişim suyuyla yada klorsuz temiz suyla yıkayınız. Buna rağmen bulanıklık oluşursa fitreniz akvaryuma yetersiz gelebilir. Daha büyük bir filtre temin ediniz. Akvaryumda yeşil su sorunu da aynı şekilde yetersiz filtrasyon kaynaklı olabilir. İkinci etken aşırı aydınlatmadır. Aydınlatma şiddetini ve süresini kontrol ediniz. Üçüncü etken fazla yemleme kaynaklı olabilir. Balıklarınıza sık ve az yem veriniz.

  Kullanım Şekli:
  Her 100 lt akvaryum suyuna 1 ile 5ml arasında ekleyiniz. Başlangıçta beyaz bulut oluşabilir. Kısa sürede berraklık oluşur. Tam etki etmesi 8 saat sürebilir. Haftada bir kez suda koku ve bulanıklık olduğunda kullanınız. 125ml si 2.500 litreye yeterlidir. Doz aşımı yapmayınız. Doz aşımında tersine bulanma meydana gelebilir. Bu durumda su değişimi yapınız. Yaklaşık 15 damla 1 ml, bir kapak 7 ml dir.

  Uyarılar:
  Sadece hayvan sağlığında kullanılır. İçilmez. Çocuklardan uzak tutunuz. Göze veya cilde temas ettiğinde bol su ile yıkayınız. Serin yerde saklayınız. Dondurmayınız. Son kullanma tarihi üretiminden itibaren iki yıldır.

  125ml ve 500ml ölçülerinde alüminyum folyolu mühürlü ve kapaklı plastik şişelerde satışa sunulmaktadır.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.