diğer

60473-GOLDFISH COLOUR PELLET 100ML/36G

Ürün Kodu : 501
BARKOD: 5900469604731
Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız
Kazancınız 7,43 TL
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Supervit mini granülleri, çoğu omnivor balık türünün günlük beslenmesi için tasarlanmış evrensel yemdir.

  Premium ürün grubu, balığa diğerlerinin yanı sıra, çok sayıda çekici katkı maddesi içeren hazır gıdalardan oluşur. mükemmel durum, güzel renkler ve hastalıklara karşı daha fazla direnç. Premium serisi, özel beslenme gereksinimleri olan balıkları beslemeye yönelik hem evrensel hem de özel ürünleri içerir.

  Balığın besin ve enerji ihtiyaçları, en yüksek kalitede seçilmiş birkaç düzine içerikten oluşan son derece zengin bir tarifle sağlanır. Diğerlerinin yanı sıra şunları içerir: lezzetli kril dahil doğal bağışıklık uyarıcı beta-glukan, spirulina, kalamar ve kabuklular. Beta-glukan'a ek olarak, stabilize edilmiş C vitamini ile balıkların hastalıklara karşı direnci artar. Gıda bileşenlerinde bulunan doğal karotenoidler, balıkların renklerini arttırır ve tüm organizmanın işleyişi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Yemin bu kadar zengin tarifi, onu özellikle, ihtiyaçlara bağlı olarak bitkisel ve yüksek proteinli yiyeceklerle takviye edilen bir diyetin temelini oluşturdukları popüler çok türlü akvaryumlarda uygulanabilir kılar.


  Bu 
  mamanın farklı formları da mevcuttur: Supervit , Supervit GranulatSupervit Chips , Supervit Tabletler Ve , Supervit B Tabletler .

  - çoğu balık için temel, evrensel yem
  - C vitamini eklenmesi bağışıklığı artırır
  - doğal bir bağışıklık uyarıcısı olan beta-glukan içerir
  - sosyal ve çok türlü akvaryumlar için idealdir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.