Rasyon High Protein&Energy Papağan Yemi 5kg

Ürün Kodu : RAS011
BARKOD: 8682353289190
Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • ​RASYON HİGH PROTEİN & ENERGY PAPAĞAN YEMİ 5KG

  Üreme için geliştirilmiştir. Üreme aşaması için uygun bir amino asit profiline sahip yüksek seviyede enerji ve protein içerirler. Ayrıca Omega6 ve Omega3 dikkatle formüle edilerek yem içinde bulunmaktadır.

  Bu yemlerin vitaminlerindeki ve antioksidanlarındaki konsantrasyon, kafeste üretilen kuşlara öngörülen daha büyük gereksinimleri karşılamak için bakım yemlerinden çok daha yüksektir.

  Günlük tüketim, hayvan ağırlığının % 5 ila 8’i arasındadır. Orta büyüklükteki türler (örneğin gri papağan) yaklaşık 20-40 g tüketimi söz konusudur.

  RASYON  papağan yemi papağanların günlük ihtiyaçlarının % 100’ünü oluşturmak için formüle edilmiştir. Diğer yiyecekler diyete eklenebilir (genellikle çeşitlilik sağlamak için ekleme yapılır), ancak RASYON papağanın yemek üzere olduğu yemin toplamının % 70-80’in altına düşmemelidir. RASYON ile beslenen papağanlara herhangi bir tür vitamin-mineral takviyesi ilavesi önerilmez. Her türlü vitamin mineral takviyesi yem içinde mevcuttur. Günlük yem ve suyu yenilemek yeterlidir.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.