Rasyon High Protein Cennet Papağan Yemi Omegalı 5kg

Ürün Kodu : RAS015
BARKOD: 8691234004135
Fiyatları görebilmek için Lütfen Bayi girişi yapınız
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • ​RASYON HİGH PROTEİN & ENERGY CENNET PAPAĞAN  YEMİ OMEGALI 5KG

  Üreme için geliştirilmiştir. Üreme aşaması için uygun bir amino asit profiline sahip yüksek seviyede enerji ve protein içerirler. Ayrıca Omega6 ve Omega3 dikkatle formüle edilerek yem içinde bulunmaktadır.

  Bu yemlerin vitaminlerindeki ve antioksidanlarındaki konsantrasyon, kafeste üretilen kuşlara öngörülen daha büyük gereksinimleri karşılamak için bakım yemlerinden çok daha yüksektir.

  Günlük tüketim, hayvan ağırlığının % 5 ila 8’i arasındadır. Orta büyüklükteki türler (örneğin gri papağan) yaklaşık 15 ila 25g tüketimi söz konusudur.

  RASYON cennet omega  papağan yemi üreme dönemindeki papağanların günlük ihtiyaçlarının % 100’ünü oluşturmak için formüle edilmiştir. Diğer yiyecekler (lifli gıdalar meyve ve sebzeler)  diyete eklenebilir (genellikle çeşitlilik sağlamak için ekleme yapılır), ancak RASYON cennet omega papağan yemi yemin toplamının % 70-80’in altına düşmemelidir. RASYON cennet omega papağan yemi ile beslenen papağanlara herhangi bir tür vitamin-mineral takviyesi ilavesi önerilmez. Her türlü vitamin mineral takviyesi yem içinde mevcuttur. Günlük yem ve suyu yenilemek yeterlidir.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.